Zielona Kawa do odchudzania i redukcji wagi: czy to działa, czy nie?

Zielona kawa wydaje się być nową modą w odchudzającym się kraju. Istnieje niezliczona ilość stron internetowych oferujących zieloną kawę oraz liczne fora, na których ludzie zadają pytania i wyrażają swoją aprobatę dla działania zielonej kawy. Według producenta Leptin Green Coffee 800, filiżanka zielonej kawy dziennie:

Ale zielona kawa jest naprawdę skuteczne narzędzie do odchudzania się i utrata masy ciała. Poniżej można przeczytać o efektach, składnikach, zaletach i wadach zielonej kawy odchudzającej….

Tradycyjna kawa zielona to właściwie nic więcej lub mniej niż kawa z zielonych ziaren. Ziarna kawy są z natury jasnobrązowe, ciemnobrązowe, czerwono-brązowe, zielone lub szare. Stają się one brązowo-czarne do czarno-brązowego z powodu procesu spalania. Ponieważ zielone ziarna kawy nie są palone, niektóre składniki odżywcze zostają zachowane. Zielona kawa zawiera dużo więcej fenoli i terpenów (w tym Cafestol i kahweol) niż kawa palona.

Tak więc zielona kawa nie jest niczym nowym; to po prostu kawa z zielonymi ziarnami kawy. Zbierane ziarna kawy są zazwyczaj koloru od szaro-zielonego do brązowozielonego. Dopiero po paleniu ziarna kawy nabiorą charakterystycznego brązowawo-czarnego do czarnego od brązowego do pakowego koloru i silnego aromatycznego zapachu. Pierwotną ideą zielonej kawy jest to, że niepalone ziarna kawy zachowują znacznie więcej naturalnych składników odżywczych.

Zielona kawa może zawierać więcej składników odżywczych niż kawa czarna, co w żaden sposób nie wyjaśnia, dlaczego zielona kawa miałaby pomóc w odchudzaniu i odchudzaniu. Nie jest wykluczone, że zielone ziarna kawy mogą nieco przyspieszyć metabolizm, ale nie jest to również naukowo ustalone. Fenole i terpeny niekoniecznie są użyteczne w odpadach, odchudzaniu lub utracie wagi. Popularna zielona kawa znana jako odchudzająca (w tym Leptin Green Coffee 800 i LipoLysin) nie jest zatem wytwarzana z zielonych ziaren kawy.

Zielona kawa, znana jako “odchudzająca się”, nie jest więc tylko kawą z zielonych ziaren kawy…. Najpopularniejsze rodzaje zielonej kawy nie mają nic wspólnego z zielonymi ziarenkami kawy. Zielona kawa odchudzająca zazwyczaj składa się z zielonych liści herbaty, do których dodawane są wszelkie dodatkowe składniki. Są to dodatki, które nadają zielonej kawie efekt odchudzający. Przykładami dodatków dodawanych w kawie wyszczuplającej są zioła, kofeina, lingzhi, żeń-szeń, żeń-szeń, nasiona kasji, guarana, ekstrakt z zielonej herbaty, ECGC, Svetol® i chrom.

Wiele zielonej kawy nie jest zatem kawą w ogóle. Zielona kawa odchudzająca jest często wytwarzana z zielonej herbaty, do której dodawane są dodatki i dodatki. Te dodatkowe substancje obejmują różne substancje, począwszy od ziół i kofeiny, a skończywszy na efedrynie i sibutraminie.

Co ciekawostką w przypadku zielonej kawy jest to, że wiele rodzajów zielonej odchudzającej kawy nie wymaga żadnego ziarna kawy…. Zazwyczaj są one wykonane z zielonej herbaty (liście roślin herbacianych) a nie z ziaren kawy….

Każda odchudzająca kawa ma swój unikalny skład. Składniki, które są stosowane w wielu kawach odchudzających:

Wiele osób wierzy w działanie wyszczuplającej kawy, ponieważ składnik kofeina jest znany jako akcelerator metabolizmu. Kofeina jest stosowana we wszystkich rodzajach spalarni tłuszczów, kompostowników, pigułek i innych środków odchudzających.

Zielona kawa odchudzająca w wielu przypadkach to nie kawa, ale herbata. Ta zielona “kawa” nie pomaga Ci schudnąć z powodu substancji naturalnie obecnych w kawie, takich jak kawiarnia i kahweol, jak twierdzi wielu producentów. To właśnie dodatki organiczne i/lub syntetyczne powodują utratę masy ciała. Tak więc zielona kawa jest właściwie niczym więcej lub mniej niż proszkowana pigułka odchudzająca, aby przygotować płynny napój.

Na holenderskim wolnym rynku wolnego handlu zakazuje się stosowania substancji takich jak sibutramina i efedryna; stąd fakt, że niektóre rodzaje zielonej kawy są promowane przez internet.

Każda zielona kawa jest inna i to dodatkowe składniki (niezależnie od tego, czy są zakazane czy nie) decydują o jej skuteczności. To, czy możesz schudnąć z zieloną kawą, pozostaje dużym znakiem zapytania.

Niemniej jednak, zielona kawa do odchudzania i odchudzania pozostaje prawdziwą rewolucją w świecie linii i diety. Nawet kilka marek zielonej kawy twierdzi, że jedna filiżanka zielonej kawy dziennie może być dostarczona:

Obecnie miliony ludzi codziennie zamawia i pije zieloną kawę i odchudzającą kawę. Ponieważ w Holandii nie wszystkie odchudzające się kawy są dostępne, często zamawia się je przez internet. Najpopularniejsze warianty zielonej kawy odchudzającej to kawy:

Uwaga: W 2010 r. odchudzanie kawy było ważną wiadomością, ponieważ mogła zawierać nielegalne substancje sibutramina i efedryna.

Niezwykle popularna jest kawa odchudzająca. Zaczęło się od wybranej grupy osób, które zaczęły od zielonych ziaren kawy m

Green Coffee 5K

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Zielona Kawa do odchudzania i redukcji wagi: czy to działa, czy nie?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*