Od dzieciństwa cierpię na mój mały penis. W rezultacie zawsze cierpiałem z powodu mojej samooceny, a ja zawsze miałem trudności z intymnością wobec kobiet. Zawsze się obawiałem, że będą się ze mnie śmiać lub co gorsza, powiedz swoim przyjaciołom. Musiałem i chciałem coś zrobić. Po rozległe badania w internecie, miałem wszystko napisane o penisa rozszerzenia dostępne dla mnie, i muszę przyznać, że niektóre produkty nie wydaje mi się godne zaufania. Zacząłem nawet rozważać operację chirurgiczną, ale taka operacja była dla mnie zbyt ryzykowna. Potem odkryłem artykuł o XTRAsize, który natychmiast wywarł na mnie bardzo silne wrażenie. Postanowiłem spróbować produktu. Przecież nie miałem nic do stracenia, bo nie miałem ochoty na życie.

XTRAsize jest suplementem diety składającym się ze specjalnej kombinacji aktywnych składników. Po zaledwie miesiącu leczenia, powiększa penisa o około 3 cm. Po 6 miesiącach, penis może nawet wyrośnąć do 7,5 cm. Produkt został przetestowany i polecony przez specjalistów i lekarzy. Działa on w następujący sposób: aktywne składniki zawarte w suplemencie diety sprawiają, że tkanki erekcji stają się bardziej wydajne i wchłaniają więcej krwi. Zwiększa to rozmiar penisa.

 Wygląd innych mężczyzn w szatni całkowicie mnie zastraszył. Od czasu dojrzewania nie odważyłem się zmieniać ani brać prysznica w szatni publicznej. Mój życie seksualne również ucierpiałem, ponieważ obawiałem się, że kobiety będą się ze mnie śmiać. Ironiczny wygląd i głupie komentarze były dla mnie piekłem. 

Po przeczytaniu kilku komentarzy na temat XTRAsize, zdecydowałem się na złożenie zamówienia na stronie XTRAsize. Strona ta szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i wygląda bardzo profesjonalnie. Na stronie internetowej XTRAsize można kupić trzy różne zestawy pudełek: 2 miesiące leczenia za 59 € (efekt: około 3 cm więcej), 4 miesiące leczenia za 112 € (efekt: + 5 cm) i 6 miesięcy leczenia za 152 € (efekt: + 7,5 cm). Ponieważ chciałem uzyskać najlepsze możliwe wyniki, zdecydowałem się na 6-miesięczną obróbkę, która zawierała 3 pudełka. Pierwsze zmiany powinny być zauważalne dopiero po dwóch dniach. Jedną z głównych korzyści XTRAsize jest z pewnością 9-dniowa polityka zwrotu producenta, jak również gwarantowany zwrot kosztów za każde nieotwarte pudełko. Co więcej, liczne metody płatności oferowane na stronie (karta kredytowa, Paypal, przelew natychmiastowy) są głównym atutem, ponieważ nie mam karty kredytowej czy konta Paypal.

Moje zamówienie zostało wysłane po zaledwie kilku dniach. Jak obiecano na stronie internetowej, produkt dostarczony został przez firmę dostawczą w bardzo dyskretnym pakiecie, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chciałem, aby sąsiedzi dowiedzieli się o nim niczego. Byłem pełen rozmachu i tego wieczoru wypróbowałem nowy produkt. Bardzo uważnie śledziłem program. Po zaledwie 3 tygodniach zauważyłem pierwsze zmiany. Rozmiar mojego penisa powiększył się o około 2,5 cm. Musiałem się szczyptać kilka razy, aby w to uwierzyć. Po tym pierwszym sukcesie byłem jeszcze bardziej zmotywowany i zaufany. Nie było już problemu z prysznicami i wymianą w szatni. Po 5 1/2 miesiąca, rozmiar mojego penisa miałem znacznie wzrosła o 7,25 cm (szybciej niż to, co jest obiecane na stronie).

Ten nowy zysk w pewności siebie był również zauważalny dla moich przyjaciół, ponieważ teraz jestem znacznie bardziej otwarty i nie boję się rozmawiać z kobietami. Moje życie seksualne również całkowicie się zmieniło. Kobiety są zachwycone i zdumione, kiedy widzą mojego penisa. Trwam też znacznie dłużej podczas stosunków seksualnych.

 Moje pierwsze wyniki były widoczne po kilku tygodniach (ponieważ nieletni mogą odwiedzić naszą stronę, nie zamieszczam prawdziwych zdjęć w Internecie). Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę pozostawcie komentarz, a ja wyślem do Państwa wiadomość e-mail J

 

Muszę powiedzieć, że jestem bardziej niż zadowolony z wyników, zwłaszcza dlatego, że uniknąłem operacji. Jeśli więc znajdujesz się w takiej samej sytuacji jak ja, mogę tylko polecić ten produkt. Ponieważ jest to produkt w 100% naturalny, nie ma żadnego zagrożenia. Mam nadzieję, że pomógłam wam w tym artykule.

Jeśli masz jakieś pytania, po prostu napisz komentarz poniżej, a ja odpowiem na nie szybko.

Wszyscy mężczyźni, którzy spędzają czas na siłowni ciężko pracują, aby zwiększyć swoją masę okulistyczną i utrzymać zarobki, gdy osiągną pożądany poziom. Somatodrol proponuje nową formułę, która znacznie pomoże Ci w fazie wzrostu mięśni. Nowa kompozycja, przetestowana naukowo, stworzyła nową formułę, która pomoże Ci w tej trudnej fazie. Najnowsza i naukowo potwierdzona formuła ma dwukrotnie większą anaboliczną i tłuszczową moc usuwania niż podobne produkty konkurencyjne. Twoje mięśnie będą rosły jeszcze szybciej! Przeczytaj dalej, aby poprawić swój wygląd i zdrowie.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić oficjalną stronę internetową SOMATODROLL.

Somatodrol to suplement do tabletek, przydatny i niezbędny dla tych, którzy chcą rozwinąć zdrowe i grube mięśnie z właściwym treningiem w krótkim czasie. Opinie na temat tego produktu we Włoszech i za granicą są pozytywne z bardzo prostego powodu: Somatodrol pracuje! Nie jest to ani niebezpieczne, ani też nie jest jednym z wielu oszustw, które się obracają.

Claudio, 26 lat.

Początkowo podchodziłem do sportu z zamiarem odchudzania się. Zacząłem od aktywności aerobiku, a następnie przeniósłem się do pracy nad ciężarem. Niestety ani klatka piersiowa ani barki nie rosły bardziej niż dużo i wtedy zacząłem integrować się z Somatodrolem. Po zaledwie miesiącu zacząłem już widzieć pierwsze wyniki, poczułem się bardziej energiczny i z większą masą mięśniową, szybciej wracając do zdrowia po treningu.

Gianluca, trzydziestoletni

Przez lata spędzone na siłowni nigdy nie miałem świetnych rezultatów z produktami naturalnymi. Z Somatodrolem natomiast w ciągu kilku miesięcy udało mi się zwiększyć masę mięśniową i osiągnąć idealną definicję. Tłuszcz zniknął i czuję się bardzo dobrze. Całkowite zwycięstwo!!

19-letnie Fausto

Jestem bardzo zadowolony z wyników. Dziewczyny zdały sobie sprawę, że stałem się silniejszy i bardziej umięśniony. Teraz mam dużo więcej energii i moi koledzy z zespołu treningowego zaczęli używać Somatodrolu. Trudno uwierzyć, że jestem tak szczupły jak zawsze, dziś jest silny i umięśniony, a wszystko za kilka miesięcy! Wypróbuj, zarobiłem 6 kilogramów w ciągu zaledwie 60 dni!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Somatodrol zmienił Twoje życie. Wiedzcie, że wasze opinie pomagają nie tylko producentom, ale również niezdecydowanym, którzy nie wiedzą co robić i rozpaczliwie poszukują rezultatów, które walczą o ich osiągnięcie.

Przeczytaj więcej: www.somatodrol.it

Zobaczmy, jak kompozycja Somatodrolu pozwoliła, aby ten suplement odniósł bezprecedensowy światowy sukces:

Potwierdzają to klienci, którzy zwykle korzystają z tego dodatku i czerpią z niego korzyści.

Somatodrol jest naturalnym dodatkiem, który można kupić wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej producenta. Do tej pory nie znajduje się on ani na Amazonii, ani w aptece. Aktualny koszt produktu można również zobaczyć na stronie internetowej. Często są często oferty, ale zawsze zachowując doskonałą relację jakości do ceny.

Przeczytaj więcej: www.somatodrol.it

Na stronie znajdziesz również informacje z pierwszej ręki na temat Somatodrolu i odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie możesz mieć. Wszystkim tym, którzy szukają mięśni, polecamy spróbować tego niesamowitego produktu.

Rozpoczynając używanie nowego produktu, należy sprawdzić swój stan fizyczny i zdrowotny, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych. Somatodrol jest wolny od przeciwwskazań, jeżeli jest stosowany zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Nie przekraczaj ich wartości, aby uniknąć ryzyka związanego z użyciem produktu. Wszystkie składniki są w 100% naturalne i zawierają mikroelementy takie jak magnez, witamina B6, bor, cynk i imbir.

Najlepiej byłoby, gdybyś mógł sprawdzić listę składników zawartych w suplemencie bezpośrednio na opakowaniu. Jeśli nie ma alergii, suplement można stosować bez ryzyka, nawet jeśli jest on połączony z innymi suplementami, takimi jak kreatyna.

Wyobraź sobie, że jesteś zainteresowany sposobem wykorzystania Somatodrolu. Dodatek polecany jest dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą poprawić swój sport, mięśnie, a nawet sprawność seksualną. Aby uzyskać silny i stabilny wzrost mięśni, należy wziąć jedną kapsułkę przed i jedną po treningu z każdym treningu. Każde opakowanie zawiera 60 tabletek.

Somatodrol nie jest zwykłym oszustwem, komentarze na forach są jasne. Naprawdę wiele osób dziękuje, ponieważ ich zeznania pozwalają nam zrozumieć jak ten suplement działa. Szukaj ich opinii, abyś mógł zorientować się, że wszystkie są pozytywne.

Somatodrol służy do rozwoju mięśni, zwiększa mięśnie

Zielona kawa wydaje się być nową modą w odchudzającym się kraju. Istnieje niezliczona ilość stron internetowych oferujących zieloną kawę oraz liczne fora, na których ludzie zadają pytania i wyrażają swoją aprobatę dla działania zielonej kawy. Według producenta Leptin Green Coffee 800, filiżanka zielonej kawy dziennie:

Ale zielona kawa jest naprawdę skuteczne narzędzie do odchudzania się i utrata masy ciała. Poniżej można przeczytać o efektach, składnikach, zaletach i wadach zielonej kawy odchudzającej....

Tradycyjna kawa zielona to właściwie nic więcej lub mniej niż kawa z zielonych ziaren. Ziarna kawy są z natury jasnobrązowe, ciemnobrązowe, czerwono-brązowe, zielone lub szare. Stają się one brązowo-czarne do czarno-brązowego z powodu procesu spalania. Ponieważ zielone ziarna kawy nie są palone, niektóre składniki odżywcze zostają zachowane. Zielona kawa zawiera dużo więcej fenoli i terpenów (w tym Cafestol i kahweol) niż kawa palona.

Tak więc zielona kawa nie jest niczym nowym; to po prostu kawa z zielonymi ziarnami kawy. Zbierane ziarna kawy są zazwyczaj koloru od szaro-zielonego do brązowozielonego. Dopiero po paleniu ziarna kawy nabiorą charakterystycznego brązowawo-czarnego do czarnego od brązowego do pakowego koloru i silnego aromatycznego zapachu. Pierwotną ideą zielonej kawy jest to, że niepalone ziarna kawy zachowują znacznie więcej naturalnych składników odżywczych.

Zielona kawa może zawierać więcej składników odżywczych niż kawa czarna, co w żaden sposób nie wyjaśnia, dlaczego zielona kawa miałaby pomóc w odchudzaniu i odchudzaniu. Nie jest wykluczone, że zielone ziarna kawy mogą nieco przyspieszyć metabolizm, ale nie jest to również naukowo ustalone. Fenole i terpeny niekoniecznie są użyteczne w odpadach, odchudzaniu lub utracie wagi. Popularna zielona kawa znana jako odchudzająca (w tym Leptin Green Coffee 800 i LipoLysin) nie jest zatem wytwarzana z zielonych ziaren kawy.

Zielona kawa, znana jako "odchudzająca się", nie jest więc tylko kawą z zielonych ziaren kawy.... Najpopularniejsze rodzaje zielonej kawy nie mają nic wspólnego z zielonymi ziarenkami kawy. Zielona kawa odchudzająca zazwyczaj składa się z zielonych liści herbaty, do których dodawane są wszelkie dodatkowe składniki. Są to dodatki, które nadają zielonej kawie efekt odchudzający. Przykładami dodatków dodawanych w kawie wyszczuplającej są zioła, kofeina, lingzhi, żeń-szeń, żeń-szeń, nasiona kasji, guarana, ekstrakt z zielonej herbaty, ECGC, Svetol® i chrom.

Wiele zielonej kawy nie jest zatem kawą w ogóle. Zielona kawa odchudzająca jest często wytwarzana z zielonej herbaty, do której dodawane są dodatki i dodatki. Te dodatkowe substancje obejmują różne substancje, począwszy od ziół i kofeiny, a skończywszy na efedrynie i sibutraminie.

Co ciekawostką w przypadku zielonej kawy jest to, że wiele rodzajów zielonej odchudzającej kawy nie wymaga żadnego ziarna kawy.... Zazwyczaj są one wykonane z zielonej herbaty (liście roślin herbacianych) a nie z ziaren kawy....

Każda odchudzająca kawa ma swój unikalny skład. Składniki, które są stosowane w wielu kawach odchudzających:

Wiele osób wierzy w działanie wyszczuplającej kawy, ponieważ składnik kofeina jest znany jako akcelerator metabolizmu. Kofeina jest stosowana we wszystkich rodzajach spalarni tłuszczów, kompostowników, pigułek i innych środków odchudzających.

Zielona kawa odchudzająca w wielu przypadkach to nie kawa, ale herbata. Ta zielona "kawa" nie pomaga Ci schudnąć z powodu substancji naturalnie obecnych w kawie, takich jak kawiarnia i kahweol, jak twierdzi wielu producentów. To właśnie dodatki organiczne i/lub syntetyczne powodują utratę masy ciała. Tak więc zielona kawa jest właściwie niczym więcej lub mniej niż proszkowana pigułka odchudzająca, aby przygotować płynny napój.

Na holenderskim wolnym rynku wolnego handlu zakazuje się stosowania substancji takich jak sibutramina i efedryna; stąd fakt, że niektóre rodzaje zielonej kawy są promowane przez internet.

Każda zielona kawa jest inna i to dodatkowe składniki (niezależnie od tego, czy są zakazane czy nie) decydują o jej skuteczności. To, czy możesz schudnąć z zieloną kawą, pozostaje dużym znakiem zapytania.

Niemniej jednak, zielona kawa do odchudzania i odchudzania pozostaje prawdziwą rewolucją w świecie linii i diety. Nawet kilka marek zielonej kawy twierdzi, że jedna filiżanka zielonej kawy dziennie może być dostarczona:

Obecnie miliony ludzi codziennie zamawia i pije zieloną kawę i odchudzającą kawę. Ponieważ w Holandii nie wszystkie odchudzające się kawy są dostępne, często zamawia się je przez internet. Najpopularniejsze warianty zielonej kawy odchudzającej to kawy:

Uwaga: W 2010 r. odchudzanie kawy było ważną wiadomością, ponieważ mogła zawierać nielegalne substancje sibutramina i efedryna.

Niezwykle popularna jest kawa odchudzająca. Zaczęło się od wybranej grupy osób, które zaczęły od zielonych ziaren kawy m

Jeśli o poranku, kiedy budzisz się, pierwszą rzeczą, którą robisz jest spojrzenie na lustro i sprawdzenie, czy ten brzuch opróżnił się, to nadszedł czas, aby wybrać skomplikowany lub odchudzający Choco Lite. Prosta, naturalna i bezpieczna ścieżka, która nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale da Ci energię i uśmiech, do smaku czekolady.

Choco Lite jest preparatem do rozpuszczania w wodzie, energetyzującym i równoważącym, który należy przyjmować rano, zamiast zwykłego śniadania.

Choco Lite jest naturalnym kompleksem wyszczuplającym, który pomaga szybko zredukować nadmiar masy ciała poprzez pracę nad metabolizmem, spalając nie tylko nadmiar tłuszczu, ale także dbając o cały organizm.

Przygotuj się na pożegnanie cellulitu i ustąpcie miejsca błyszczącej, bardziej stonowanej i giętkiej skórze!

Zabieg odchudzający trwający co najmniej 4 tygodnie, który prowadzi do utraty wielu kilogramów. Zapomnij o sztywnych dietach, inwazyjnych interwencjach lub programach fitness poza zasięgiem swoich możliwości, możesz wybrać sposób na usprawnienie swojej sprawności fizycznej bezpośrednio w domu, bez żadnego wysiłku!

Kompleks odchudzający Choco Lite składa się z zdrowych i naturalnych składników. Zobaczmy je bardziej szczegółowo.

Pobrać 220 ml filiżanki i wlać 14 gr Choco Lite. Jeśli nie masz czasu na ważenie, weź pod uwagę, że jedna lub dwie łyżki stołowe produktu są potrzebne kobietom, podczas gdy w przypadku mężczyzn zalecana dawka na każdą filiżankę wynosi około dwóch lub trzech łyżek stołowych Choco Lite.

Zastępuj śniadanie napojem kakaowym Choco Lite, a natychmiast zaczniesz widzieć swoje wyniki!

Potwierdza się, że filiżanka produktu dostarcza organizmowi około 217 kalorii, które zawierają 17 g białka, 10 g węglowodanów, 23 g pierwiastków śladowych i witamin, a także zalecaną dzienną dawkę błonnika.

Kurs odchudzający z Choco Lite, który waha się od 2 do 4 tygodni, gdzie można nie tylko zastąpić śniadanie, ale także wymienić jeden z dwóch podstawowych posiłków.

Jeśli już uczestniczyłeś w diecie lub szkoleniu na siłowni, przypominamy, abyś miał wsparcie specjalistycznego dietetyka, który udzieli Ci dodatkowych porad.

Jeśli wolisz innowacyjną metodę wprowadzoną niedawno we Włoszech, możesz spróbować czekoladowego szczupłego czekolady.

Wiele osób przetestowało już kompleks odchudzający Choco Lite. Badania kliniczne i laboratoryjne potwierdziły również, że produkt jest bezpieczny i naturalny, dając więcej żwiru i witalności tym, którzy zdecydują się na jego włączenie do diety.

Będziesz w stanie zrelaksować się, spowolnić proces starzenia i znaleźć się w stanie odzyskać dużo energii: Choco Lite zawiera w 100% naturalne składniki, nie ma substancji szkodliwych lub parabenów, aromatów i barwników syntetycznych lub GMO.

Ponieważ Choco Lite nie znajduje się w aptece, można go kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej i jest sprzedawany online, nie jest on nawet dostępny w Amazonce lub eBay, nie mówiąc już o ziołowych lekach.

Jeśli chcesz kupić Choco Lite, postępuj zgodnie z tą procedurą:

Klikając na poniższy przycisk, masz prawo do 50% zniżki na zakup produktu.

Eliminuje pijawki, jak chronić organizm przed ich przenikaniem. Pasożyty: bakterie, wirusy, grzyby i robaki. Jest to jeden z naturalnych gatunków, mieszanka, która została pomyślnie stworzona, jakby skutecznie zabijać każdego rodzaju pasożytów i wzmacniać układ odpornościowy, system audio, nie pozwala im na kolejny atak. Usługi w zakresie pomiaru składu Detoxic' a, jak również idealne ziołowe lody są wiodącym specjalistą w dziedzinie leków. Ta kompletna kolekcja w szczególności składa się z ziołowych składników o silnych właściwościach dezynfekcyjnych. www.detoxic.fr -50% Promocja!

Skutecznie wzmacnia układ odpornościowy, który zatrzymuje op. tnému infekcji krwiobiegu (mikroba, bakterie, grzyby, infekcje). Naukowcy około 30% osób zarażonych jednym lub więcej pasożytami Detoksic. Ciało ludzkie może być zezwoleniem na pobyt, jak również wsparciem dla ponad 300 rodzajów pasożytów. Widoczność, więc zdecydowałem się na poważny problem, ponieważ większość zarażonych osób nie wie, czy jest to ich istnienie. Detoksyczne pijawki żyją kosztem zakwaterowania, miejsca zamieszkania i karmienia. Komentarze Leechesa to bakterie, infekcje, grzyby, bakterie i robaki. Jeśli chcesz usunąć gości, pamiętaj, że najskuteczniejszą ochroną jest dobry uczynek. Użycie detoksykacji ciała, naturalnej i całkowicie bezpiecznej za pieniądze.

Że to Detoxic detox cytryna SloženíOvoce Detoxic Detoxic cytryna SloženíOvoce Wyspa z liana (Jasmin czerwony), 150 mg Detoxic skład detox cienka była od dawna używany przez ludność Indii do przygotowania maści na zmiany skórne przywiezione przez pijawki. Te detoksykacyjne zachwycają wspaniałe owoce pobudzające śledzionę i żołądek. W dojrzałości, detoks bio palone nasiona stosowane w biegunce, gorączce i krzywicy. Sałatka chinoa jest zakładem bezpośredniej detoksykacji budynków. Produkty lecznicze oparte na poradach ziołowych dotyczących detoksyczności są szeroko stosowane w detoksykacji odchudzających chorób układu oddechowego, jako wyrzutnik u katarów i astma oskrzelowa.

Eterium kwaśnicy - posiada trwałą, przeciwzapalną detoksyczną cytrynę detoksyjną Detoksyczne właściwości przeciwzapalne, ale także jako środek dezynfekujący niszczy bakterie bio detoksu, powoduje infekcje, urazy, czerwonkę, cholerę i mikroorganizmy, które powodują infekcje detoksydowe układu urogenitálního. Wzmacnia układ odpornościowy, pomaga w walce z zapaleniem stawów. Owoce te są szeroko stosowane w składzie zachwycającej formy detoksykacji roztworu kwasu, problemów trawiennych, chorób wątroby, a także detoksykacji, takich jak zaparcia. Czyszczenie na sucho Berberis składa się z elementów aktywnych, żywności Detoxic, takich jak bio detox bio antybiotyki. www.detoxic.fr

Detoksyczne recenzeKadidlo ma pozytywny wpływ na komentarze Detoksyczne, układu odpornościowego, chroni wątrobę przed substancjami szkodliwymi, ale także poprawić jej funkcjonowanie. Bogaty w minerały: potas, sód, sód, krzem, cynk i chlor. Chińczycy używają go do produkcji balsamów przyspieszaj, przywracanie do zdrowia kontuzji, hemoroidy, zapalenie skóry, łagodzi bóle, skurcze miesiączkowe Detoksyka detoksyki owoców i trudności z sokiem warzywnym, a także ból mięśni. Olejek z goździków, komentarze, pikantny, pikantny, domowy lub handlowy materiał, właściwości z wyjątkiem właściwości przeciwzapalnych i nieznacznie znieczulających.

Aktywnym składnikiem detoksykującym na paznokciu goździków jest eugenol, który jest antyoksydantem szkodzącym układowi pokarmowemu, obecności pasożytów, bakterii i grzybów. Esencja Pau d' arco - posiada silne właściwości antybakteryjne budynków. Może odchudzanie detoksykacji pomaga zwalczać stany zapalne w stawach, a także innego rodzaju, na przykład. Detoksyczne detoksyczne cytryny Zawiera znaczną ilość witaminy c i E, witaminy z grupy b, cynk, selen, żelazo, magnez, mangan. Detox zachwyt czarny orzech włoski zawiera naturalne substancje o silnych właściwościach antybakteryjnych, jak również przeciwpaso? Dobry wynik uzyskano na komentarzach, niektórych chorobach skórnych, takich jak zapalenie oskrzeli czy wyprysk. Mangan, zawartość jest bardzo ważne Detoxic dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, w szczególności mózgu zachwyt detox. www.detoxic.fr

Detoksyczna debata detoksykuje czeskie forum wątrobowe I jest bogatym źródłem witamin i Detoksycznych czeskich substancji mineralnych (wapień, krzem, selen, potas, witaminy A, C, B, B, a, jak również bioflawonoidy). Składnik Detox w aptece ma